Pagina se incarca
Transport gratuit
Retur gratuit pentru toate comenzile
Daca marimea nu ti se potriveste, returnezi produsul simplu si usor Vezi detalii
Daca marimea nu ti se potriveste, returnezi produsul simplu si usor
Primesti comanda maine, Marti, 28 martie
0378.11.99.39 (comanda telefonica)- Cizme din piele naturala
- Accesorizate in partea din spate cu piele texturata
- Au siret decorativ in spate
- Varf rotunjit
- Toc patrat
- Sistem de inchidere cu fermoar lateral
- Interior si talpic din blanita scurta, sintetica
- Talpic din piele
* Precizam ca detaliile metalice sunt argintii
Inaltime caramb: 39 cm
Circumferinta partea de sus: 37 cm
Circumferinta zona gleznei: 27 cm
*Masuratori efectuate pentru nr. 38
Termenul de livrare este de 1-2 zile lucratoare din momentul confirmarii comenzii de catre noi.
Costul transportului difera in functie de valoarea comenzii astfel:
- 15 lei - pentru comanda cu o valoare mai mica de 200 de lei
- GRATIS - pentru comanda cu o valoare mai mare de 200 de lei
Pentru detalii complete privind livrarea si plata va rugam sa accesati pagina Livrare
Puteti returna produsele primite in termen de 30 zile calendaristice din momentul in care le primiti. Este doar necesar sa ne anuntati de intentia dumneavoastra pe e-mail (contact@dasha.ro) sau telefonic la 0378.11.99.39.
COSTURILE DE RETUR sunt suportate de noi, deci nu va trebui sa va faceti probleme legate de eventuale costuri suplimentare. Singura cerinta este sa ne instiintati despre intentia de retur pentru a trimite aceeasi firma de curierat pentru ridicarea returului.
Dupa returnarea produselor puteti alege una din variantele:
- inlocuirea produsului cu unul asemanator sau alt produs de pe stoc
- primirea banilor inapoi
Ne rezervam dreptul de a nu oferi serviciul de retur gratuit daca din istoricul de client rezulta o rata de retur mai mare de 30%.
Te rugam sa citesti informatiile complete legate de returul produselor.
Foarte frumoase și comode. Se potrivește mărimea conform tabelului. Sunt puțin fixe pe picior, sunt fabricate pentru o glezna subțire,însă se poate închide fermoarul și pe un picior mai grosuț.
Minunate!
Masira corecta, bine lucrate dar foarte țepene, cazone aproape.
Mărimea se potrivește. Pt mine sunt potrivite ca lărgime pe gamba. Singurul inconvenient este ca au talpa puțin cam rigida, dar totuși sunt foarte comode.
Foarte frumoase si comode.
Marimea se potriveste.
Foarte frumoase și de bună calitate. Marimea se potrivește. Livrare in termen f scurt. Recomand cu încredere !!
Cizmele sunt superbe si calitative insa pe mine nu m au cuprins la gamba. Sunt pentru un picior subtire.
Livrare a fost de pe o zi pe alta. Imi pare rau ca a trebuit sa le dau retur.
Sunt multumita de cizmele marimea nr.38, dumneavoastră ati fost foarte prompti cand am solicitat schimbul. Va multumesc pentru asta.
Superbe !!!
Cizmele sunt foarte frumoase, iar dumneavoastra sunteti foarte promti!
Elegante.
Superbe!!!
Sunt superbe cizmele,calitate inalta,singurul inconvenient este ca sunt largi la gamba,su se vede urat pe picior .
@Gabriela G.Bună ziua!
Ne bucurăm că vă place produsul.
Recomandarea noastră este aceea de a comanda mărimea pe care o purtați de obicei, iar în cazul în care nu vi se potrivește sau produsul nu este pe placul dumneavoastră, puteți să faceți retur în mod gratuit sau puteți schimba produsul. Zi bună!
Cizme f frumoase , de buna calitate. Piele moale....,, manusa''. Confortabile. se asaza f bine pe picior. Singurul regret din partea mea ca am comandat o masura mai mare.
foarte multumita
Sunt foarte frumoase si comode. Modelul acesta il recomand cu mare drag.
Talpa este flexibila si comoda.
Superbe!
Cizmele sunt foarte frumoase. Sunt comode si bine lucrate. Cum spunea cineva mai sus, pe site accesoriile de la snururi sunt aurii, la cizmele primite sunt argintii. Cred ca erau mai frumoase pe auriu. Sunt potrivite pentru un picior subtire, in partea de sus sunt destul de stramte.
Frumoase
Calitate,seriozitate!
Imi plac foarte mult.
Port masura 38 am comandat 38, perfecte!
Recomand cu încredere!
Mi-au placut mult, pielea este fina si sunt imblanite. Atat ca pe site decoratiile din spate erau cu auriu si eu le-am primit pe argintiu.
Produsele Dasha sunt excelente din punct de vedere calitativ. Ca recomandare : cizmele de față ar trebui sa fie o idee mai largi de alungul gambei. Pielea este moale, plăcuta la purtare. Din păcate a trebuit sa le returnez pentru ca nu mi au cuprins gambele. Modelul superb.
Sunt exact ca în poze, confortabile, pot conduce foarte bine cu ele, călduroase.
Pe zăpadă nu le recomand pentru că alunec. Nu am pulpele picioarelor groase, însă nu mă ajung până sus, dar nu problemă pentru că le port la pantaloni.
Calitate foarte bună.
MULTUMITA
Sunt foarte multumita de cizme: pielea este de calitate si sunt executate exemplar - calitate superioara.
In plus colaborarea firmei Dasha cu clientii este de laudat. Promptitudine, seriozitate respect fata de clienti.
Marimile nu se potrivesc si sunt foarte largi atat la glezna cat si la pulpa.
Ca si calitare sunt ok.
F frumoase si bune! Marimea 39 este putin cam mare si larga, probabil cu jumatate de nr decalat!
Bine lucrate, multumita
Superbe